Tvůrčí večery pro dospělé


Jitka Koldová

 je lektorkou přípravy na přijímací zkoušky a ostatních kreativních a malířských kurzů.  

  • Vystudovala Střední umlecko - průmylovou školu na Žižkově, obor scénografie
  • Studovala Učitelství výtvarné výchovy na výtvarné katedře Univerzity Karlovy v Praze.
  • Učila výtvarnou výchovu a estetiku na gymnáziu s výtvarným zaměřením, výtvarnou výchovu na základní škole a pracovala jako ergoterapeutka v domově pro seniory. 
  • Celoživotně působí jako designérka interiérů, ilustrátorka dětských knih a malířka. V Ateliéru pod schody se věnuje přípravám na přijímací zkoušky na výtvarné školy a vedení kreativních a malířských kurzů.

Tvůrčí večery pro zkušené malíře, ale i malíře začátečníky, poskytují účastníkům prostor pro sdílení nápadů, diskusi a kreativní práci. Cílem je vytvořit prostředí, které podporuje hledání své vnitřní tvořivosti a umožňuje účastníkům experimentovat a osvojit si různé výtvarné postupy a techniky. Nabídneme vám rady jak začít s tvůrčím procesem, jak se zlepšit, ale hlavně objevovat v sobě nová území zájmů podporujících osobní růst.

Potřebujete-li motivaci, podporu a inspirativní prostředí, přijďte každé úterý od 18.00 do 21.00 hod.

Pokud nenavštěvujete Tvůrčí večery pravidelně, je možné přijít jen jednorázově ochutnat atmosféru, ale je potřeba se dopředu ohlásit  přes rezervace nebo telefonicky přímo lektorce Jitce na číslo 730 553 298 .

Kurz je možné navštěvovat nepravidelně.

Max. počet ve skupině : 6                                                          Cena : 300 / 4500 lekce
Počet lekcí :15 / Kč
Délka lekce : 3 h