Reference

"Mám skvělou zkušenost a mnoho krásných zážitků v této školičce. Lektorka Jitka Koldová má otevřené srdce a připraví ke zkouškám na uměleckou školu úplně každého. Její talent je objevovat talent. Pracuje s lehkostí a humorem .Školička je místo ,kterým prošlo již mnoho začínajících umělců a dostalo se jim profesionální péče. Ráda se zas budu ucházet o místo ve školičce pro druhého syna. Sama si přijdu vychutnat ten klid a radost při tvoření. Těším se opět na ten krásný prostor ...Daniela.U"

Danila Ullmanová"Přátelé, tohle místo doporučuji. Bývalo to místo setkávání a tvořila se tam nejen výtvarná díla, ale i přátelství na celý život.... pomozte ho opět oživit. Jitka Koldová je skvělá výtvrnice a lektorka.."

Tomáš Janoušek
"Jitka Koldová chystala naší Klárku na talentové zkoušky tenkrát na druhý stupeň výtvarné základní školy. Klárka byla výborně připravená, měla všechny práce, které byly potřeba a krásné portfolio. A hlavně... Jíťa je talent na to, co které dítě zrovna potřebuje. Krásně chápe to, které dítě má víc smysl pro detail, a které je "expresivnější" a pracuje s nimi podle toho. A děti jí milují. Výtvarka s ní je pro děti zážitek. Teď od října se otevírá ateliér, s programem, kde bude nejen ona, ale i další lektoři. Už se na to těšíme. "

Petra Viola Janoušková